Am stat mult si m-am gandit daca este sau nu oportun acest blog. Unii spun ca da, altii ca nu.
Asta ramane sa decideti dumneavoastra.
Si nu uitati un singur lucru: DACA NU PUTETI SA FITI BUNI, ATUNCI FITI RAI!

sâmbătă, 13 noiembrie 2010

INCOMPETENTUL FALUB S-A FACUT DIN NOU DE RAS

Formatia ACSMU Poli Iasi, antrenata de INCOMPETENTUL Adrian Falub, s-a facut din nou de ras, fiind invinsa sambata, in deplasare, cu scorul de 1-0 (1-0), de Ariesul Turda, in etapa a XII-a a Seriei a II-a a ligii secunde.

Plecati cu gandul sa nu piarda, dupa cum declara inaintea meciului INCOMPETENTUL Falub, iesenii s-au facut din nou de ras in deplasare, fiind invinsi de o echipa aflata in partea a doua a clasamentului.
Sub indrumarea INCOMPETENTULUI Falub, iesenii au intrat pe teren fara vreo intentie defensiva, in primul 11 neaflandu-se niciun atacant de meserie, in conditiile in care Herghelegiu a demonstrat in ultima etapa de campionat ca poate fi o solutie pentru ofensiva.
In aceste conditii, gazdele nu s-au lasat prea mult invitate in atac si Bucur a fost aproape de deschidreea scorului in minutul 7.
Dominarea clara a gazdelor avea sa fie concretizata si pe tabela in minutul 27, cand Tony l-a invins pe Anghelache cu un sut din interiorul careului.
Pana la pauza, cei din Turda si-au mai trecut in cont o mare ocazie de a marca, in minutul 37, cand Anghelache a respins greu sutul lui Saim.
Partea a doua a jocului a curs dupa acelasi scenariu, insa lipsa de precizie a gazdelor la finalizare l-au salvat pe INCOMPETENTUL Falub de un esec usturator.
S-a terminat 1-0 pentru Ariesul Turda si echipa INCOMPETENTULUI Falub se afla deja la cinci puncte distanta de locul al doilea.
Intrebarea care se pune este cat trebuie sa-l mai suportam pe acest INCOMPETENT, care duce echipa de rapa.