Am stat mult si m-am gandit daca este sau nu oportun acest blog. Unii spun ca da, altii ca nu.
Asta ramane sa decideti dumneavoastra.
Si nu uitati un singur lucru: DACA NU PUTETI SA FITI BUNI, ATUNCI FITI RAI!

sâmbătă, 30 ianuarie 2010

PANCU A INSCRIS IMPOTRIVA POLITEHNICII IASI, IN AMICALUL CU TSKA SOFIA

Formatia Poli Iasi a fost invinsa sambata de echipa TSKA Sofia, cu scorul de 3-0 (0-0), in primul meci din cadrul stagiului de pregatire din Antalya.
Golurile formatiei antrenate de Ioan Andone au fost marcate de Platini (48’), Pancu (52’) si Rui Miguel (70’).
Antrenorul Petre Grigoras a inceput partida cu urmatorul „11“: Branet – Straut, Mihajlov, Cuciula, Acsinte – Barladeanu, Straton, V. Negru – Bujor, Badea, Cr. Constantin.
In partea a doua a jocului, din minutul 60, pentru ieseni au mai evoluat Plesca, Adr. Ilie, Badic, Costache, Viveiros, Miclea, Caragea si Balba.
La TSKA Sofia, Daniel Pancu a fost titular si a fost schimbat in minutul 65, in timp ce Florentin Petre nu a facut parte din lot pentru acest meci.
In urm\torul meci amical din Antalya, iesenii vor intalni luni, 1 februarie, formatia rusa Sibir Novosibirsk.